Menu Restoranti

Guzhina jone perbehet nga nje shumellojshmeri ushqimesh te fresketa dhe te shendetshme,

te gatuara me kujdes, ne varesi te deshirave dhe perzgjedhjeve tuaja!

 

Lloje te ndryshme superash

Supe me perime

Supe me kerpudha

Supe Dite

Lloje te ndryshme sallaterash

Sallate Mikse

Sallate Greke

Sallate Jeshile

Sallate Rukola+Parmixhano

Mish i Fresket

Biftek vici

Berxolle vici

Berxolle derri

Fileto vici

Fileto pule

Bretkosa

Pasta

Spageti Carbunara

Spageti Bologneze

 

Ushqime deti

Peshk

Karkaleca

Oktapod

 Adresa: Rr. Ali Bakiu, prane ish-Doganes
Tirane
E-mail: hotel_akropoli@hotmail.com
Tel:(+355) 68 20 34 202

Mundësuar nga ProTech
Hotel Akropoli © 2017