Rreth nesh

Hotel "Akropoli" nisi punen rreth vitit 1992. Me kembenguljen dhe vullnetin e stafit tone, ne jemi munduar te ofrojme, per klientet tane, sherbimet me cilesore duke ju pershtatur shijeve dhe kerkesave te tyre. Vizitoret tane nder vite, jane te kenaqur me akomodimet dhe rehatine qe Hotel "Akropoli" ju garanton. Gjithmone jemi perpjekur qe te pershtasim sherbimet tona me kerkesat e tyre te shumellojshme.

 

Per ne, klientet jane me te rendesishmit dhe puna jone matet me kenaqesine tuaj. Paqen dhe qetesine do ta gjeni ne kopshtin tone, I cili ofron per ju nje pamje relaksuese plot gjelberim. Nuk kane si te mungojne tek ne sherbimet qe ofron bari dhe restoranti, me menune e tyre ditore, e cila ndertohet ne baze te perzgjedhjeve tuaja sipas shijeve. Hoteli jone ofron nder te tjerash, hapesiren per parkim, e cila eshte e gjitha ne dispozicion te klientit dhe padiskutim, ato me te rendesishmet, rehatine dhe relaksin qe ju krijojne ambjentet e fjetjes, te cilat perbehen nga dhoma te ndryshme, me kushte optimale dhe me cmime konkuruese.

 

Na vizitoni tek Hotel "Akropoli" dhe do te ngeleni te kenaqur. Qellimi dhe vizioni yne eshte te ofrojme komoditetin qe ju mungon, te permiresohemi gjithmone e me shume ne sherbimet tona, duke ju degjuar kritikat dhe vleresimet, per te arritur nje bashkepunim sa me te mire, per kenaqesine e te dyja paleve.Adresa: Rr. Ali Bakiu, prane ish-Doganes
Tirane
E-mail: hotel_akropoli@hotmail.com
Tel:(+355) 68 20 34 202

Mundësuar nga ProTech
Hotel Akropoli © 2017